Biz Kimiz?

SiberNet Teknoloji siber güvenlik alanında yerli ürünler geliştiren, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunan siber güvenlik çözüm ortağıdır. SiberNet Teknoloji %100 yerli sermaye ile ürettiği güvenlik çözümlerini dünya markası haline getirmeyi ve siber güvenlik alanında verdiği hizmetlerle güvenlik alanında olgunluk seviyesini arttırarak müşterilerinin ürün ve hizmetlerinin kalitesini yükseltmeyi, risk seviyesini düşürmeyi hedefleyerek kurulmuştur. Önceliğimiz iş ortaklarımızın güvenlik olgunluk seviyesini ürettiğimiz yerli, özgün çözümler ve sunduğumuz hizmetlerle arttırmak ve uzun yıllar boyu farklı sektörlerde edindiğimiz birikimi iş ortaklarımız için değere dönüştürmektir. Sibernet Teknoloji teknik bilgi birikimi, vizyoner ve tecrübeli kadrosu, yerli çözümleri ve güvenilir ortaklığı ile her katmanda güvenlik sağlamak için müşterileri tarafından tercih edilmektedir.

Yerli ve Özgün Çözümler

Yerli kaynaklarımız ile özgün ve mevcut ürünleri taklit etmeden güvenlik çözümleri üretmekten gurur duyuyoruz. SiberNet Teknoloji’nin ürettiği çözümlerin Fibula markası ile ülkemizi dünyada temsil etmesi için çalışıyoruz.

Güvenilirlik

Ana sermayesi güven olan, uzun vadeli ve güvenilirlik esasına dayalı iş ortaklıkları kuruyoruz. Müşteri bağlılığı, pozitif geri bildirim ve olumlu referanslar ana motivasyon kaynağımız.

Teknik Bilgi Birikimi

Kurumsal firmalarda güvenlik ürünleri ve süreçleri, bilgi güvenliği yönetim sistemi ve siber güvenlik önlemleri alanında tecrübeli, yazılım geliştirme süreçleri, ağ ve sistem yönetimi teknolojilerinde teknik bilgi birikimine sahip, ürün ihtiyaçlarının belirlenmesi ve teknik çözümlerin geliştirilmesi noktasında vizyoner bir ekip ile hizmet vermekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Ürün ve hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini merkeze koyuyoruz. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimleri değerlendirerek kendimize yeni hedefler koyuyor, sürekli iyileştirme ilkesine bağlı kalarak müşterilerimizin bizimle çalışmaktan duydukları memnuniyeti arttırmayı hedefliyoruz.